Finlandia Raspberries Lemonade - drink na bazie wódki malinowej idealny na letnie orzeźwienie

Finlandia Raspberries Lemonade - drink na bazie wódki malinowej idealny na letnie orzeźwienie

Finlandia Vodka Raspberries Ale Meksyk!
Jesteś tutaj:Kuchnia meksykańska>Drinki>Finlandia Raspberries Lemonade - drink na bazie wódki malinowej idealny na letnie orzeźwienie

Jeden z tych drinków, który wspaniale oddaje smak lata. Jego głównym składnikiem jest wódka Finlandia Raspberries (malinowa) i to właśnie ona wpływa na efekt końcowy. Drink, który pasuje między innymi jako aperitif. Jest lekko, są bąbelki, jest przepysznie. Przygotowuje się go błyskawicznie i bardzo łatwo, a efekt smakowy sprawi, że trafi w gusta prawie każdemu. Lekko słodki, lekko kwaskowy z wyczuwalnym posmakiem malin. A bąbelki z wody mineralnej sprawią, że drink będzie niemalże tańczyć po języku :)

Składniki:

  • 40 ml wódki Finlandia Raspberries (malinowa) 
  • kostki lodu
  • 20 ml soku z limonki
  • 10 ml syropu z agawy lub miodowego
  • 60 ml wody gazowanej

Przygotowanie:

Do shakera wrzucamy kostki lodu. Następnie odmierzamy i wlewamy 40 ml wódki Finlandia Raspberries (malinowa), 20 ml świeżo wyciśniętego soku z limonki i 10 ml syropu z agawy. Zamykamy shaker i energicznie wstrząsamy przez około 10-15 sekund. Składniki mają się połączyć i dobrze schłodzić.

Następnie do szklanki wrzucamy kostki lodu i przelewamy zawartość shakera. Pamiętajmy, żeby do przelewania użyć sitka barowego, aby pozbyć się drobinek lodu, które podczas picia bdą bardziej przeszkadzać niż pomagać.

Uzupełniamy szklankę wodą gazowaną, lekko mieszamy i dekorujemy plasterkiem limonki.

Na zdrówko :D

finlandia raspberry lemonade 2

Facebook Twitter Pinterest LinkedIn
(1 głos)
Dział: Drinki

Polityka prywatności i ciasteczka

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza na to zgodę. Czytaj więcej…

Zrozumiałem