Wydrukuj tę stronę
Polska The Times i nasz blog

Polska The Times i nasz blog

Polska The Times
Jesteś tutaj:Blog>Polska The Times i nasz blog

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy się nie pochwalili faktem, że dziś Polska The Times opublikowała artykuł Jowity Łuczak poświęcony kuchni meksykańskiej, a w nim cztery przepisy z naszego bloga. Wyróżnione zostały: churros z sosem czekoladowym, sopa de azteca, guacamole i meksykańska kawa z tequilą czyli jedne z najważniejszych i najbardziej popularnych przepisów w Meksyku. A co jeszcze można znaleźć w artykule? Wiele ciekawych informacji na temat kuchni meksykańskiej, jej tradycyjnych potraw jak również różnorodności regionalnej tej kuchni. Dowiecie się także czym różni się od kuchni tex-mex.

Czym jednak szczyci się prawdziwa meksykańska kuchnia? Do potraw, których nie zabraknie w żadnym mieście w Meksyku, należą z całą pewnością tacos, czyli małe kukurydziane tortille z różnymi rodzajami mięs, z cebulą, kolendrą, doprawione pikantnym sosem.

Polecamy artykuł, nie tylko z powodu obecności w nim naszych przepisów, ale dlatego, że dowiecie się z niego kilku ciekawych faktów na temat jednej z najsmaczniejszych i najpopularniejszych kuchni świata. Zapraszamy do lektury.

Wydanie: 78 z dnia 29 września 2014 r. / poniedziałek

Facebook Twitter Pinterest LinkedIn
(2 głosów)
© 2013-2019 Ale Meksyk! Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody www.alemeksyk.eu (czyli naszej) zabronione!